PKO BP

PKO BP to bank uniwersalny, którego prezesem od 2009 roku jest Zbigniew Jagiełło. Bank obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Obecnie szacuje się, iż PKO BP posiada około 1 200 oddziałów detalicznych na terenie całego kraju. Od 2004 roku jest to spółka akcyjna, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kredyt gotówkowy w PKO BP

Kredyt gotówkowy w PKO BP dedykowany jest dla wszystkich osób, które do tej pory nie zaciągnęły pożyczki lub kredytu w tymże banku. Co istotne, aby możliwe było przyznanie kredytu gotówkowego, nie ma konieczności posiadania konta w PKO BP. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 złotych, natomiast maksymalna 200 000 złotych. Okres kredytowania wynosi od dwóch do dwunastu miesięcy. Nie istnieją żadne limity w kwestii wieku, jeśli chodzi o zaciągniecie kredytu, kredytobiorca musi być jednak pełnoletni.

Zobacz ranking kredytów gotówkowych.

Procedura

Wniosek o kredyt w banku PKO BP można złożyć przez internet w serwisie iPKO lub poprzez aplikację IKO. Proces ten jest niezwykle prosty. Wystarczy zalogować się do aplikacji, wybrać odpowiednią kwotę oraz okres kredytowania. Po zaakceptowaniu wszystkich danych bank przesyła projekt Umowy, zawierającej wszystkie szczegóły związane z kredytem gotówkowym, z którą można zapoznać się bezpośrednio w aplikacji lub na skrzynce mailowej. Jeśli wszystko się zgadza, wystarczy zaakceptować Umowę indywidualnym, czterocyfrowym kodem. Pieniądze zostaną przelane na wskazany we wniosku numer konta niemal natychmiast.

Podsumowanie

Zaciągnięcie kredytu w banku PKO BP jest niezwykle proste. Zasady są jasne i czytelne dla każdego kredytobiorcy, dlatego czas od momentu analizy danych do przelewu konkretnej sumy jest niezwykle krótki. Na różnego rodzaju serwisach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego rozwiązania. Większość klientów chwali sobie zoptymalizowaną ilość formalności i potrzebnych dokumentów.