Millennium Bank

Millennium Bank jest jednym z najpopularniejszych banków na Polskim rynku. Oferuje wszystkie dostępne na rynku produkty depozytowe, inwestycyjne oraz kredytowe w obszarze zarówno klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Jest to jeden z banków na rynku, który w największym stopniu stawia na nowoczesne formy bankowości takie jak bankowość online czy bankowość mobilna. W 2019 roku Millenium Bank w wyniku fuzji przejął znany na rynku Eurobank. Dzięki temu znacznie zwiększył ilość oddziałów tradycyjnych, w których klienci mogą korzystać z wszystkich usług banku.

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank

Kredyt gotówkowy w Millennium Bank jest dostępny zarówno w oddziałach banku, jak i bankowości elektronicznej lub mobilnej. Kwota kredytu zależna od potrzeb klienta może mieć wysokość od 1000 do 150000 złotych. Okres kredytowania ustalony jak na od 6 do aż  108 miesięcy. O kredyt w banku Millennium wnioskować mogą klienci, którzy uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej, emerytury lub osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Minimalny wiek kredytobiorcy do 20 lat, maksymalny zaś to 75 lat.

Zobacz ranking kredytów gotówkowych.

Jakie są warunki udzielenia kredytu w Millennium Bank

Klient wnioskujący o kredyt w Millennium banku, musi osiągać dochód z tytułu wynagrodzenia, emerytury bądź działalności gospodarczej. Jeżeli dochód wpływa na konto bankowe w Millennium Banku, podczas wypełniania wniosku system weryfikacyjny samodzielnie jest w stanie sprawdzić poprawność danych dotyczących oświadczonego wynagrodzenia. Jeżeli jednak klient posiada konto w innym banku i tam trafia miesięczna wypłata, wtedy niezbędne może okazać się wydrukowanie wyciągu bankowego za ostatnie 3 miesiące potwierdzające wysokość wynagrodzenia. W innym wypadku akceptowalnymi dokumentami będzie również zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy. Decyzja kredytowa jest szybka, w przypadku dużej zdolności kredytowej oraz pozytywnej historii, pieniądze są przyznawane w ciągu kilku minut. Jeżeli niezbędna jest dodatkowa weryfikacja, wtedy czas oczekiwania może wydłużyć się do kilku dni. Na przykład w przypadku doniesienia zaświadczenia o zatrudnieniu.

Podsumowanie

Millennium Bank oferuje bardzo atrakcyjną ofertę produktów kredytowych. Stali klienci banku mogą liczyć na bardzo szybki proces kredytowy. Dużym udogodnieniem jest możliwość wnioskowanie o kredyt również za pośrednictwem zdalnych kanałów jak bankowość elektroniczna oraz mobilna.