BNP Paribas

BNP Paribas jest nową marką na polskim rynku, stworzoną w 2019 roku poprzez przejęcie przez dotychczasowy BGŻ BNP Paribas S.A znanego na Polskim klientom Raiffeisen Bank Polska. BNP Paribas jest wiodącym bankiem w segmencie usług bankowych dla branży rolno-spożywczej, lecz z równie dużym zaangażowaniem działa na rynku usług bankowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Obecnie bank posiada ponad 500 oddziałów w całej Polsce, z których korzysta przeszło 3,8 miliona klientów.

Warunki kredytu gotówkowego

BNP Paribas oferuje szeroką gamę produktów kredytowych dla klientów indywidualnych. W ofercie znajduje się kredyt konsumpcyjny, kredyt konsolidacyjny oraz kredyt samochodowy. Kredyty gotówkowe są dostępne dla klientów do 200 tysięcy złotych, a okres kredytowania to nawet 10 lat. Kredyt samochodowy natomiast można uzyskać na kwotę aż 500 tysięcy złotych, również z okresem do 10 lat. Z oferty kredytowej banku BNP Paribas mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 80 roku życia.

Jak wziąć kredyt w banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas oferuje możliwość uzyskania kredytu w tradycyjnym oddziale banku, za pośrednictwem dedykowanej infolinii lub bankowości internetowej. O kredyt mogą starać się osoby, które osiągają miesięczny dochód z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury, renty, działalności gospodarczej bądź własnego gospodarstwa rolnego. Osoby nieposiadające konta w banku BNP Paribas będą zobligowane do przyniesienia zaświadczenia pracodawcy o zatrudnieniu i zarobkach. Tego typu zaświadczenie jest możliwe do pobrania na stronie internetowej. Uzyskanie kredytu w przypadku podjęcia pozytywnej decyzji trwa przeważnie około 1 dnia.

Podsumowanie

BNP Paribas jest bankiem, który jest coraz popularniejszym wyborem klientów indywidualnych. Powodem tego jest duża liczba oddziałów, prosty i sprawny proces kredytowy oraz czasowe promocje związane z niskim oprocentowaniem kredytu. Istotne jest również, iż bank proponuje dedykowany kredyt samochodowy, który obecnie jest rzadkością na rynku kredytów dla osób indywidualnych.

Zobacz ranking kredytów gotówkowych.