Bank Pekao SA

Pekao S.A. jest bardzo popularnym w Polsce bankiem, który swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Bank oferuje cały zakres usług bankowych, począwszy od kont osobistych, przez lokaty aż po całą gamę produktów kredytowych. Poza tym bank również oferuje usługi inwestycyjne za pośrednictwem Biura Maklerskiego Pekao. Historia banku Pekao sięga 1929 roku, a na przestrzeni tego czasu ten właśnie bank uruchomił pierwszy w Polsce bankomat oraz wydał pierwszą kartę kredytową. W 2007 roku bank przejął znany na rynku bank BPH i do dnia dzisiejszego występują pod obecną nazwą Pekao S.A.

Warunki kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy w banku Pekao S.A. można uzyskać na dowolny cel. Nie jest wymagane okazywanie żadnych faktur jako rozliczenie za wykorzystane środki. Bank oferuje kredyt do kwoty 250 tysięcy złotych. Okres kredytowania określony przez bank jest ustalony na poziomie od 12 do 96 miesięcy. Bank nie wymaga od klienta posiadania konta bankowego w Pekao a kredyt jest przyznawany bez poręczycieli. Minimalny wiek kredytobiorcy to 18 lat, maksymalny natomiast to 70 lat.

Zobacz ranking kredytów gotówkowych.

Jak wziąć kredyt w banku Pekao

Kredyt gotówkowy w Pekao możesz dostać w sposób tradycyjny w oddziale banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej tego banku. Co więcej, po pozytywnej weryfikacji kredytowej bank przesyła pieniądze nawet w ciągu jednego dnia. Co istotne, klient nie musi być klientem banku, by starać się o kredyt w Pekao. Wtedy niezbędne jednak będzie potwierdzenie wpływania wynagrodzenia w postaci wyciągów bankowych lub zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. W momencie, gdy wypłata wpływa na konto w banku Pekao, nie ma potrzeby okazywania żadnych dodatkowych dokumentów.

Podsumowanie

Bank Pekao udziela swoich pożyczek na bardzo preferencyjnych warunkach. Ponadto, bank często proponuje korzystne oferty pożyczki bez dodatkowych kosztów uruchomienia kredytu bądź z obniżonym RRSO. Dzięki takim akcjom bank jest bardzo konkurencyjny w obszarze produktów kredytowych.