Alior Bank

Alior Bank jako jeden z najczęściej wybieranych banków w Polsce. Oferuje szeroką gamę produktów depozytowych, inwestycyjnych oraz kredytowych zarówno klientom indywidualnym, mikroprzedsiębiorcom, małym i średnim firmom oraz korporacjom. Alior Bank ma obecnie ponad 4 miliony klientów, którzy korzystają z usług finansowych banku zarówno za pośrednictwem jednej z największych sieci placówek bankowych w Polsce, jak i przez bankowość mobilną oraz internetową. Bank oferuje również wszystkim klientom usługi domu maklerskiego. Za jego pośrednictwem możliwe jest inwestowanie swoich środków finansowych bezpośrednio na Giełdzie Papierów Wartościowych. Możesz też inwestować z pomocą wykwalifikowanych maklerów.

Warunki kredytu gotówkowego w Alior Banku

Alior Bank oferuje szeroką gamę produktów kredytowych, z której klient może wybrać propozycję najbardziej mu odpowiadającą. Bank w swojej ofercie ma pożyczkę negocjowaną, podczas której ostateczne warunki kredytu zostaną ustanowione podczas rozmowy z doradcą. Jeśli chcesz zawnioskować o niższą kwotę, bank oferuję kredyt z mikrokosztami. W przypadku wnioskowania o kredyt za pomocą bankowości internetowej jest możliwość skorzystania ze stałej oferty pożyczki bez kosztów prowizji. Maksymalna dostępna kwota kredytu w Alior Bank to 200 tysięcy złotych, natomiast najdłuższy okres spłaty to nawet 10 lat. Klient, który ubiega się o kredyt, musi mieć minimalnie 18 lat a maksymalnie 80.

Zobacz ranking kredytów gotówkowych.

Jak uzyskać kredyt w Alior Bank

Kredyt może zostać przyznany klientowi, który otrzymuje miesięczny wpływ z tytułu umowy o Pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury, renty bądź działalności gospodarczej. W przypadku wpływu wynagrodzenia na konto Alior Banku, nie ma potrzeby przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów. Gdy jednak wynagrodzenie wpływa do innego banku, wtedy niezbędne okaże się wyciąg z danego konta za 3 ostatnie miesiące bądź zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu. Decyzja kredytowa najczęściej trwa 1 dzień. Jednak w przypadku pożyczki online do kwoty 4600 złotych, pieniądze są dostępne już nawet po godzinie.

Podsumowanie

Alior Bank może poszczycić się bardzo bogatą ofertą kredytową dostosowaną do wszystkich klientów. W zależności od naszych potrzeb mała pożyczka zostanie udzielona bez zbędnych formalności. Natomiast finansowanie w dużej kwocie może być negocjowane przez klienta w obszarze warunków i kosztów. To sprawia, iż jest to jeden z najczęściej wybieranych banków w Polsce.